top of page
  • Writer's pictureSABINA LUDYNIA

Darmowa Porada Podatkowa

Zbliża się sezon podatkowy. Jak co roku, otrzymuję od swoich klientów wiele pytań związanych z rozliczenieami. Myślę, że mnóstwo ludzi ma podobne dylematy. Nie wszystkie da się rozwiązać jednym prostym pytaniem i jadną prostą odpowiedzią. Dużo zależy od sytuacji konkretnego podatnika, od rodzaju rozliczenia, od dochodów, od sytuacji rodzinnej.

Dlatego też, postanowiłam rozszerzyć swoje usługi o konsultacje podatkowe. Myślę, że będą pomocne szczególnie dla osob rozliczajacych się samodzielnie.

 

Jeżeli masz pytanie, wątpliwość czy też problem, napisz do mnie używajac formularza kontaktowego. Pierwsza konsultacja całkowicie za darmo. Jeżeli Twoja sprawa będzie bardziej złożona, omówię z Tobą Twoje zapytanie, wspólnie ustalimy zakres pomocy i jak bedzie trzeba, umówimy spotkanie.

 

Cennik

Pierwsza konsultacja – $0.00

Druga i każda kolejna – $20.00

Dodatkowo, jeżeli zdecydujesz się na rozliczenie podatkowe ze mną, Twoja opłata pomniejszy opłatę za rozliczenie roczne.

 

Wysyłając formularz kontaktowy zgadzasz się na wykorzystanie Twoich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.

Dane osobowe przekazane przez Państwa są przetwarzane i wykorzystywane tylko w ramach i w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie.

6 views0 comments

Recent Posts

See All

Emerytura Social Security - cz 2

Jak i kiedy ubiegać się o świadczenia emerytalne z Ubezpieczeń Społecznych? Możesz zacząć otrzymywać świadczenia emerytalne z Ubezpieczeń Społecznych już w wieku 62 lat. Pełne świadczenia przysługują

Emerytura Social Security

Social Security – to system ubezpieczenia społecznego, odpowiednik polskiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, obejmujący prawie wszystkich pracowników najemnych jak i pracujących na własny rachunek. K

Somerset County - obszar kleski zywiolowej

Prezydent Joe Biden oświadczył, że w stanie New Jersey ma miejsce poważna katastrofa z powodu bezprecedensowych zniszczeń i powodzi spowodowanych huraganem Ida. Deklaracja Bidena oznacza dostępność do

Comments


bottom of page